BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Fiat 500 Lusso

Fiat 500 to mały włoski samochodzik z ogromną duszą.

 

Ten kultowy model zachwycił cały świat swoim charakterem i stylem, ale to nie wszystko. Dziś chcemy przedstawić Ci wersję Lusso - luksusowy Fiat 500, który zapewni Ci jeszcze więcej stylu i wygody.

 

Co oznacza luksus w tym przypadku? To przede wszystkim chromowany zderzak, orurowanie z przodu i tyłu oraz dekielki na kołach, które nadają temu samochodowi wyjątkowego charakteru. Jednak to nie wszystko. Wersja Lusso oferuje również zmiany w środku, które z pewnością zadowolą każdego kierowcę.

 

Dywaniki welurowe, które zostały po raz pierwszy wprowadzone w tej wersji Fiata 500, to prawdziwy hit. Zamiast standardowych gumowych dywaników, teraz możesz cieszyć się miękkimi i eleganckimi dywanikami welurowymi, które dodadzą jeszcze więcej klasy i szyku do wnętrza samochodu.

 

Nie ma wątpliwości, że pięćsetka stała się hitem sprzedaży. To samochód, który był dostępny dla każdego, ale jednocześnie oferował niesamowitą jakość i styl. Walczył na rynkach z Citroenem 2CV czy z Volkswagenem Garbusem, ale to właśnie Fiat 500 zagościł w sercach wielu kierowców.

 

Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy włoski stylowiec, to Fiat 500 Lusso to samochód dla Ciebie.

dywaniki welurowe Fiat 500
dywaniki welurowe Fiat 500

Do nas powitała kolekcjonerska wersja Fiata 500 Lusso z 1970 roku.

 

Chcieliśmy zachować elegancję i estetykę. Zrobiliśmy dywaniki welurowe na materiale Q600 czarne obszyte lamówką z szarą nicią.

dywaniki welurowe Fiat 500
dywaniki welurowe Fiat 500
dywaniki welurowe Fiat 500

Zobacz nasze inne realizacje.